Tyskie wystartowało z nową kampanią, której ambasadorem jest piłkarska legenda, zawodnik uznawany za jednego z najwybitniejszych w historii polskiego futbolu – Zbigniew Boniek. 26 kwietnia br. swoją premierę ma spot reklamowy z jego udziałem. Celem kampanii jest wzniecenie w Polskich kibicach poczucia jedności, jaka płynie z bycia razem w atmosferze kibicowania.

W najnowszym spocie marki Tyskie, Zbigniew Boniek jednoczy się z ludźmi wokół sportowych emocji, zachęcając do trzymania za zwycięstwo. Pokazuje, że niezależnie od miejsca zamieszkania czy zawodu, podczas największego piłkarskiego święta najważniejsze jest wspólne kibicowanie.

„Dzięki najnowszej kampanii, Tyskie zachęca do kibicowania i łączy entuzjastów piłkarskich emocji z całej Polski. Jako kibice pokażmy, że w jedności siła i razem stanowimy tego 12go zawodnika na boisku.” – mówi Zbigniew Boniek.

I dalej

„Cieszymy się, że Zbigniew Boniek, jeden z najbardziej zasłużonych piłkarzy w historii polskiej reprezentacji narodowej, wsparł naszą ideę trzymania Tyskiego za zwycięstwo. Jesteśmy przekonani, że sportowa gorączka i wspólne kibicowanie wkrótce znów połączą wszystkich fanów piłki nożnej.” – dodaje Szymon Skoczylas, menadżer marki Tyskie.

Łączenie ludzi jest istotnym elementem całej komunikacji marki, również w aspekcie sportowych emocji. Wraz ze startem kampanii, z myślą o kibicach z całej Polski, w maju w sklepach dostępne będą opakowania Tyskiego z „Mistrzowską Promocją”, w której do zdobycia będą miliony Tyskich „do
trzymania za zwycięstwo”. Każdy, kto pod kapslem lub zawleczką opakowań objętych promocją znajdzie hasło „Wygrałeś Tyskie”, będzie mógł je wymienić na piwo.
30-sekundowa reklama Tyskiego 26 kwietnia została zamieszczona na profilu marki na Facebooku oraz pojawiła się w ogólnopolskiej telewizji. Zaplanowane są także działania w prasie, radiu, kinie, Internecie oraz kampania outdoorowa w całej Polsce.

Udostępnij
Poprzedni artykułGrill nie tylko na majówkę
Następny artykułMaseczki hitem w pielęgnacji twarzy

Zostaw wiadomość

Please enter your comment!
Please enter your name here