Producent lodów z Nowego Sącza PPL Koral znalazł się w gronie 30 polskich firm wyróżnionych przez London Stock Exchange. Opublikowany przez londyńską giełdę prestiżowy raport obejmuje 1000 inspirujących europejskich spółek 2018r.

W rankingu „1000 to inspire Europe” wyróżnione zostały szybko rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa z Europy, mające wpływ na przyszły wzrost gospodarczy, rozwój innowacji oraz tworzenie nowych miejsc pracy.

Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem. Jest ono dla nas potwierdzeniem, że nasza strategia biznesowa oraz podejmowane działania marketingowe są skuteczne. To również motywacja do dalszych działań, a także do ekspansji na zagraniczne rynki

– mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral.

Jako firma skupiamy się głównie na działalności na rynku krajowym, gdzie jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród polskich producentów lodów. Za granicą nasze lody dystrybuowane są na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, na Litwie, w Wielkiej Brytanii i na Majorce. Cały czas uważamy, że mimo naszych sukcesów, najlepsze jest wciąż dopiero przed nami!

– dodaje Piotr Gąsiorowski.

Oprócz PPL Koral wyróżnione zostały również firmy: Adamed, Amplus, AMS Metal, Autopart, Barlinek SA, DFM, Fakro, Fideltronik Polska, Grecos Holiday, Grupa Topex, Klimas Wkręt-Met, Marma, Mastermedia, Meble Wójcik, Moto-Profil, Multipharma, Nova Trading, OSM Piątnica, Oknoplast, OTCF, PHUP Gniezno, PMIW Łukosz, PPT PKS Gdańsk-Oliwa, Real, Roleski, Serwistal, TFP, Ziaja, ZT Bielmar.

Źródło: Veneo Sp. z o.o.
Fot: Fotolia