Galeria Łomianki, w myśl obietnicy „Naturalnie, wszystko, blisko” poszerza grono najemców, pragnąc zapewnić swoim klientom kompleksowe portfolio lokali handlowych i usługowych. Z początkiem lata wzbogacona została oferta planowania podróży, a także ubezpieczeniowa. Potencjał Galerii Łomianki dostrzegły Travelplanet.pl oraz AD Ubezpieczenia.

Salon Travelplanet.pl w Galerii Łomianki posiada w swojej ofercie wyjazdy z ponad czterdziestu biur podróży zarówno z Polski jak i z zagranicy, co daje w sumie ponad 100 tysięcy propozycji imprez turystycznych oraz około 55 tysięcy hoteli na całym świecie. Wkrótce planuje rozszerzyć ofertę o rejsy statkami wycieczkowymi. Ogromną zaletą dla podróżnych korzystających z usług biura jest również możliwość wykupienia odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego.

Wybraliśmy Galerię Łomianki ze względu na potencjał, jaki niesie ze sobą jej lokalizacja. Pomimo ciągłego rozwoju Łomianek rynek usług turystycznych jest mało urozmaicony. Nowy salon Travelplanet.pl w Galerii Łomianki z pewnością wpłynie na komfort tych, którzy planują wakacje, a musieli w tym celu korzystać z usług warszawskich salonów

– zaznacza Katarzyna Żukowska z Travelplanet.pl.

Obecnie Travelplanet.pl posiada 115 salonów podróży w całej Polsce, z czego 14 znajduje się na terenie aglomeracji warszawskiej. Punkty znajdują się głównie w centrach handlowych. 1 czerwca dołączył do nich salon w Galerii Łomianki.

AD Ubezpieczenia to multiagencja ubezpieczeniowa oferująca kompleksową ofertę najlepszych w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych, a lista firm, z którymi współpracuje wciąż rośnie. Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, Assistance, NNW, Zielona karta, graniczne, mienia (domy, mieszkania), firmowe (OCP, ubezpieczenia działalności, OC zawodowe), turystyczne, na życie, rolne (obowiązkowe i dobrowolne).

Źródło: Triple PR
Fot. Triple PR