Na terenie Centrum Handlowego Tulipan w Łodzi otwarto nowy lokalBiuro Podróży TUI. Dzięki temu oferta Centrum Handlowego Tulipan została poszerzona o usługi turystyczne.

Niemiecki operator wycieczek pojawił się w Centrum Handlowym Tulipan jeszcze przed startem sezonu wakacyjnego. Klienci mogą więc już teraz podczas zakupów w Tulipanie zapoznać się z ofertą tego międzynarodowego biura podróży.

Dobrze znany koncern TUI działa na wielu europejskich rynkach, między innymi w Austrii, Belgii, Szwajcarii czy Wielkiej Brytanii. W Polsce funkcjonuje od ponad 40 lat. Operatora wyróżnia fakt, że towarzyszy wycieczkowiczom na wszystkich etapach podróży – od momentu wizyty w biurze i wyboru oferty z katalogu, poprzez odprawę na lotnisku, i przelot, aż do pobytu i opieki w miejscu wypoczynku.

„Powitaliśmy w gronie najemców naszego Centrum rozpoznawalną, solidną markę – Biuro Podróży TUI. Jesteśmy pewni, że ten operator wycieczek odpowie w pełni na zapotrzebowania naszych Klientów w zakresie usług turystycznych” – mówi Dyrektorka Centrum Handlowego Tulipan, Katarzyna Woźniak.

Biuro Podróży TUI zajęło lokal obok salonu Play, naprzeciwko biura obsługi klienta hipermarketu Auchan.