Dwóch nowych najemców rozpoczęło w połowie maja działalność w gliwickim CH FORUM. Są to: reprezentujący branżę sportową klub My Fitness Place oraz polska sieć odzieżowa Greenpoint.

My Fitness Place przejął lokalizację po poprzednim operatorze sportowym. Ćwiczący mają do dyspozycji ponad 1300 m kw. powierzchni oraz ultranowoczesny sprzęt Artis® renomowanej firmy Technogym.

W nowym klubie znajduje się 8 bogato wyposażonych stref aktywności, a także przestronna 200-metrowa sala fitness. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy.

Drugi z nowych najemców wynajął w CH FORUM pow. 95 m kw. i ulokował swój salon na parterze. Greenpoint to polska sieć odzieżowa dla kobiet istniejąca na rynku od 1992 roku. Pod marką Greenpoint szyje ubrania dla kobiet poszukujących eleganckich, a jednocześnie funkcjonalnych i wygodnych fasonów, pozwalających czuć się swobodnie w każdej sytuacji: w pracy, na spotkaniu biznesowym czy przyjęciu towarzyskim. Kolekcje podzielone są na linię biurową oraz codzienną i nieco romantyczną w stylu casual, tak by dopasować się do rytmu dnia każdej kobiety.