Marka OSHEE założyła niedawno fundację, która wspiera podopiecznych z domów dziecka. Firma poprzez kupowanie sprzętu sportowego chce propagować aktywny tryb życia, a także pomóc dzieciom odnaleźć pasję do sportu.

Nowy projekt zakłada wyposażenie co najmniej 12 wybranych domów dziecka rocznie w sprzęt sportowy wart ok. 250 tysięcy złotych. Co kwartał, specjalnie powołana komisja składająca się z kilku osób – przedstawiciela firmy OSHEE oraz kilku zaproszonych gości – wybierze trzy domy dziecka, które otrzymają wyposażenie do ćwiczeń o wartości ok. 20 tysięcy złotych każdy.

Pomóc może każdy

Każdy z nas może zwiększyć kwotę środków przeznaczonych na powyższy cel, kupując izotonik o smaku RED ORANGE z logotypem Fundacji OSHEE, z którego sprzedaży 5 proc. trafi na konto organizacji. Warto podkreślić, że 100 proc. środków będzie przekazywane na pomoc domom dziecka, ponieważ Fundacja ŻYJ WALCZ ZWYCIĘŻAJ nie ponosi żadnych kosztów organizacyjnych czy marketingowych. Domy dziecka chcące zgłosić swój udział w Programie „Sprzęt sportowy dla Domów Dziecka” szczegóły dotyczące całej akcji znajdą w regulaminie znajdującym się na stronie Fundacji: http://fundacjaoshee.eu/

 

(…) Fundacja OSHEE będzie dedykowana tym, którzy chcą prowadzić aktywny tryb życia, chcą działać, ale z różnych powodów nie mają takiej możliwości. Mamy też nadzieję, że zmobilizujemy inne firmy do tego typu przedsięwzięć, bo wiemy, że warto się dzielić

– komentuje Dariusz Gałęzewski, prezes zarządu firmy OSHEE.

Przypomnijmy, że producent napojów bierze udział w wielu charytatywnych przedsięwzięciach, współpracuje z Fundacją Rak’n’Roll, promując ideę walki z rakiem, jest partnerem programu SZLACHETNA PACZKA oraz Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”.

Fot. Pexels (CCO)