Konkretna tematyka

Przedmiotem naszych zainteresowań jest polska gospodarka oraz wszystko to, co ma na nią wpływ. W serwisie oraz na łamach e-magazynu „Handel w Polsce” znajdziecie najważniejsze i najnowsze wiadomości dotyczące: handlu, gospodarki, e-commerce, bankowości, franczyzy, firmy oraz FMCG. Przedstawiamy minione wydarzenia, nowości na rynku, promocje oraz wszelkie informacje dotyczące sprzedaży i handlu.

Konkretni odbiorcy

Ze względu na rozległą tematykę gospodarczą i biznesową, nasz serwis skierowany jest do przedsiębiorców, producentów, pracowników kadry menedżerskiej i kierowniczej, właścicieli małych i dużych firm, klientów – słowem do wszystkich tych, którzy chcą na bieżąco śledzić przemiany gospodarcze zachodzące w naszym kraju.

Czytasz kiedy chcesz i jak chcesz

Handel w Polsce to nie tylko serwis informacyjny, ale również e-magazyn. Co miesiąc prezentujemy elektroniczny magazyn branżowy, w którym zgromadzone zostały najważniejsze wiadomości dotyczące gospodarki. Wszystkim tym, którzy chcą mieć dostęp do najnowszych informacji, polecamy zapisanie się do naszego newslettera. Jego subskrypcja pozwala na otrzymywanie trzy razy w tygodniu aktualnych artykułów. Korzystanie z e-magazynu oraz newslettera jest bezpłatne.

Wiedzą, co chcą Ci przekazać

Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych osób, zainteresowanych tematyką sprzedaży, handlu oraz promocji. Dziennikarze Handlu w Polsce to ludzie z pasją, którzy czuwają nad jakością i rzetelnością dostarczanych do Państwa informacji.

Rozwój naszej firmy, nieustanna praca oraz zaangażowanie zaowocowały współpracą z ponad kilkuset kontrahentami z całej Polski oraz wieloma firmami, zajmującymi się sprzedażą, produkcją czy usługami.

Udostępnij
Poprzedni artykułCeny produktów rolnych V 2013
Następny artykułSektor MSP a usługi w chmurze

Zostaw wiadomość

Please enter your comment!
Please enter your name here