Konkretna tematyka

Przedmiotem naszych zainteresowań jest polska gospodarka, handel  oraz e-commerce. W serwisie oraz na łamach e-magazynu „Handel w Polsce” znajdziecie najważniejsze i najnowsze wiadomości dotyczące: handlu, e-commerce, gospodarki, rynku HORECA, franczyzy, oraz FMCG. Przedstawiamy minione wydarzenia, nowości na rynku, promocje oraz wszelkie informacje dotyczące sprzedaży, handlu i najnowszego trendy.

Konkretni odbiorcy

Ze względu na rozległą tematykę gospodarczą i biznesową, nasz serwis skierowany jest do potencjalnych klientów konsumentów – beneficjentów rynkowych dóbr i usług. To właśnie oni korzystają ze wszystkich dobroci, propozycji jakie daje im rynek. Przedstawiamy im wszelkie nowości, nakierowujemy Ich w podjęciu tej właściwej i słusznej decyzji.
Przedstawiamy im rozwiązania z rynku sprzedaży, gospodarki, HORECA, FMCG i e-commerce.
Dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem, pomocą i radą.
Bo Konsument, nasz Klient – jest najważniejszy!

Czytasz kiedy chcesz i jak chcesz

Handel w Polsce to nie tylko serwis informacyjny, ale również e-magazyn. Prezentujemy elektroniczny magazyn branżowy, w którym zgromadzone zostały najważniejsze wiadomości dotyczące e-handlu, rynku e-commerce, sprzedaży, gospodarki. Wszystkim tym, którzy chcą mieć dostęp do najnowszych informacji, polecamy zapisanie się do naszego newslettera. Jego subskrypcja pozwala na otrzymywanie  aktualnych artykułów. Korzystanie z e-magazynu oraz newslettera jest bezpłatne.

Wiedzą, co chcą Ci przekazać

Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych osób, zainteresowanych tematyką sprzedaży, e-commerce, handlu, e-handlu oraz promocji. Dziennikarze Handlu w Polsce to ludzie z pasją, którzy czuwają nad jakością i rzetelnością dostarczanych do Państwa informacji.

Rozwój naszej firmy, nieustanna praca oraz zaangażowanie zaowocowały współpracą z ponad kilkuset kontrahentami z całej Polski oraz wieloma firmami, zajmującymi się sprzedażą, produkcją czy usługami.