To już druga placówka Carrefour segmentu premium na polskim rynku. Po sukcesie testu sklepu na warszawskiej Białołęce, sieć otworzyła następny zlokalizowany w Podkowie Leśnej pod Warszawą. Sklep oferuje klientom bogatą i różnorodną ofertę ponad 15 tysięcy produktów, wypiekane na miejscu pieczywo oraz wędliny tradycyjne, pochodzące z własnej Wędzarni Carrefour zlokalizowanej w sklepie.

Przestronna hala sprzedaży o powierzchni ok. 1,1 tys. mkw. zaprojektowana wg najnowocześniejszych trendów handlowych stosowanych przez Carrefour na całym świecie.

Nowy supermarket w Podkowie Leśnej to druga placówka otwarta w segmencie premium w Polsce. Pozytywny test, który zrealizowaliśmy na warszawskiej Białołęce, skłonił nas do rozwijania tego konceptu na polskim rynku

mówi François Vincent, Dyrektor Supermarketów i Sklepów Convenience

Wśród ponad 15 tysięcy różnych produktów znajdziemy specjalną wyeksponowaną strefę „Targ Świeżości”, w której znalazło się ok. 200 rodzajów warzyw i owoców. Nowy sklep z logiem „Market” oferuje również wypiekane na miejscu pieczywo oraz wędliny tradycyjne, pochodzące z własnej Wędzarni Carrefour.

Nowy supermarket premium w Podkowie Leśnej jest pierwszym supermarketem działającym na terenie miasta. Warto dodać, że pracę w placówce znalazło 45 osób , pochodzących z miasta i okolic.

Zdjęcia: inf. prasowa Carrefour