Cateromarket, czyli pierwsza w Polsce porównywarka ofert cateringu dietetycznego, rośnie z dnia na dzień. W ostatnim czasie firma świętowała przekroczenie bariery 4000 dostępnych na portalu ofert. To jednak nie jedyny jubileusz – Wadowice, które niedawno dołączyły do serwisu, to już bowiem 250 miasto w bazie porównywarki.

Rynek cateringów dietetycznych w Polsce rozwija się w dynamicznym tempie. Zdaniem ekspertów ich popularność wynika przede wszystkim z oszczędności czasu, jaką zapewnia to rozwiązanie. Nic więc dziwnego, że kolejne firmy oferujące tego typu usługi wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu.

Z punktu widzenia klienta sytuacja ta ma niemal same plusy. Duża podaż sprawia przecież, że przedsiębiorcy zaczynają ze sobą konkurować ceną lub jakością

zauważa Łukasz Sot, współzałożyciel serwisu Cateromarket.

Problem pojawia się jednak w momencie podejmowania decyzji. Chyba nikt nie wyobraża sobie, by w drugiej dekadzie XXI wieku ktoś miałby „ręcznie” porównywać oferty, wchodząc na poszczególne strony internetowe i spisując wszystko ołówkiem w notatniku.

Stąd pomysł na stworzenie Cateromarket.pl – wyszukiwarki i porównywarki ofert cateringu dietetycznego. W portalu tym wystarczy wybrać miasto, ilość pożądanych kalorii oraz czas trwania diety, by niemal natychmiastowo znaleźć propozycje najlepiej dopasowane do naszych potrzeb i możliwości.

W podjęciu decyzji dodatkowo pomagają recenzje wystawiane przez innych użytkowników. W pięciogwiazdkowej skali oceniane są wszystkie cechy dania – jego smak, estetyka podania, jakość składników, a także dostawa, opakowanie i różnorodność wybranej diety. A biorąc pod uwagę ogromną liczbę ofert w bazie portalu opinie te wydają się być obecnie na wagę złota.

FAKT, ŻE UDAŁO NAM SIĘ STWORZYĆ CAŁKOWICIE BEZPŁATNY SERWIS, POZWALAJĄCY TYSIĄCOM LUDZI OSZCZĘDZAĆ KAŻDEGO DNIA MNÓSTWO CZASU, TO DLA NAS BEZ WĄTPIENIA POWÓD DO DUMY

mówi przedstawiciel Cateromarket.

I dodaje:

NIEDAWNE JUBILEUSZE – 4000 DOSTĘPNYCH OFERT I 250 MIAST Z CAŁEJ POLSKI – TO EWIDENTNY ZNAK, ŻE PODĄŻAMY WŁAŚCIWĄ ŚCIEŻKĄ. JEDNOCZEŚNIE TO TAKŻE SOLIDNA DAWKA MOTYWACJI DO JESZCZE BARDZIEJ WYTĘŻONEJ PRACY NAD STAŁYM ROZWIJANIEM PORTALU.

Obecnie na terenie kraju działa około 350 firm oferujących usługi z zakresu cateringu dietetycznego i niemal codziennie dołączają do nich kolejne. Równie szybko rośnie też liczba osób korzystających z tego typu rozwiązań. Co ciekawe, dla wielu z nich pierwszym krokiem w tym świecie jest właśnie Cateromarket, gdzie oprócz porównywarki i wyszukiwarki ofert znaleźć też można m. in. opinie i porady uznanych ekspertów żywieniowych.