Costa Coffee

Miłośnicy COSTA COFFEE mogą już delektować się swoją ulubioną kawą w kawiarni na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym na warszawskich Bielanach, w biurowcu IBC w Warszawie, a także w Galerii Morena w Gdańsku.

Chcemy być blisko naszych Gości – pragniemy towarzyszyć im zarówno w drodze do pracy, podczas służbowego spotkania, w czasie zakupów, jak i w trakcie wspólnych chwil z najbliższymi. Dogodne lokalizacje sprawiają, że nowe kawiarnie COSTA COFFEE to idealne miejsca na „chwilę oddechu” przy aromatycznej kawie prosto z serca Londyn

mówi Michał Nowak, Property & Expansion Director, COSTA COFFEE POLSKA

Jacek Rutkowski

COSTA COFFEE w jednym z największych kompleksów biurowych w Warszawie – International Business Center

Nowe kawiarnie COSTA COFFEE w Warszawie zostały otwarte w dwóch różnych lokalizacjach. Kawowych propozycji i dań z menu COSTA COFFEE mogą już skosztować mieszkańcy i goście nowoczesnego osiedla mieszkaniowego Słodowiec City przy ul. Żeromskiego oraz w jednym z największych kompleksów biurowych w Warszawie – International Business Center. Kawiarnia w biurowcu oferuje łącznie ponad 100 miejsc siedzących, w tym blisko 40 w ogródku. Wraz z otwarciem kolejnych kawiarni w Warszawie, COSTA COFFEE zawitała również do gdańskiej Galerii Morena. To już piąta kawiarnia COSTA COFFEE w tym mieście i 122. w całej Polsce.

Wszystkie nowo otwarte kawiarnie zostały zaprojektowane w stylu Atlas. Styl ten umożliwia swobodne łączenie elementów i materiałów w różnorodnej kolorystyce. Dzięki temu powstają autorskie propozycje przestrzenne, dopasowane do danej lokalizacji i charakteru budynku.

Redakcja Handel w Polsce
Zdjęcie: inf. prasowa COSTA COFFEE

{relatednews}