Jacek Piotrowski

W czerwcu bieżącego roku Jacek Piotrowski objął nowo utworzone stanowisko Dyrektora Handlowego w firmie Profbud. Będzie odpowiadał za obszary marketingu, sprzedaży, obsługi klienta i serwisu posprzedażowego (gwarancyjnego).

Głównym zadaniem Jacka Piotrowskiego będzie stworzenie i wdrożenie procesu obsługi klienta, który obejmie wszystkie etapy kontaktu – od pierwszego spotkania, przez wybór mieszkania, sprzedaż, oczekiwanie na finalizację inwestycji, aż do przekazania kluczy.

Jacek Piotrowski jest managerem i liderem z ponad 20-letnim doświadczeniem w branżach FMCG (Tchibo, Coca-Cola), farmaceutycznej (Sanofi) oraz deweloperskiej (Dom Development). Budował, rozwijał i zarządzał różnej wielkości zespołami i projektami w obszarach sprzedaży, dystrybucji bezpośredniej, special events, zakupów, serwisu technicznego i doskonalenia procesów biznesowych/LEAN.

Moja historia z Profbudem zaczęła się w momencie, gdy jakiś czas temu sam kupiłem mieszkanie na Osiedlu Kwadry Księżycowej na Bielanach. Byłem pod wrażeniem jakości, lokalizacji i bezpieczeństwa oferowanych w tej inwestycji. Najpierw – jako klient – poznałem więc produkt, potem dopiero firmę, która go stworzyła. To ciekawe doświadczenie, które dało mi pewne inspiracje na wspólną przyszłość

podkreśla Jacek Piotrowski.

Redakcja Handel w Polsce

{relatednews}