Siedziba redakcji Handel w Polsce

Adres do Korespondencji:

Handel w Polsce sp. z o.o.
ul. Peowiaków 94
22-400 Zamość

redakcja@handelwpolsce.pl

Udostępnij
Poprzedni artykułSpólka WP1 z nowym wiceprezesem
Następny artykułNBP zaprezentował banknot 500 zł

6 komentarzy

 1. Dzień dobry,

  w imieniu firmy Shoper, bardzo proszę o dokonanie niewielkiej zmiany w artykule, opublikowanym na podstawie komunikatu przesłanego przez nas w lipcu ubiegłego roku. Link do artykułu:

  http://handelwpolsce.pl/8487-dane-platformy-shoper-sila-adwords-w-e-sklepie.html

  Chodzi jedynie o wycięcie z niego akapitu i śródtytułu dotyczącego sklepu Dehe.pl

  Proponowany nowy kształt tej części tekstu:

  “Shoper Kampanie w DlaGentlemena.pl

  Jak w krótkim czasie osiągnąć wymarzone wyniki pokazuje dlagentlemana.pl. Oferta e-sklepu skierowana jest do nowoczesnych gentlemanów, zwłaszcza tych cieszących się bujnym zarostem. Pomady do włosów, olejki, żele czy brzytwy, oraz wiele specyfików potrzebnych do pielęgnacji brody cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Co w połączeniu z uruchomieniem Shoper Kampanii daje ROAS na poziomie 1283 proc. w ciągu ostatnich 3 miesięcy.”

  Byłbym bardzo wdzięczny za dokonanie korekty tekstu.

  Pozdrawiam serdecznie
  Grzegorz Dzięgielewski
  Profeina

 2. Dzień dobry,

  zdając sobie sprawę z faktu, że pozyskiwanie nowych klientów jest dziś bardzo trudne chciałbym zaproponować Państwa firmie niezwykle skuteczną formę reklamy – kampanie e-mail. Z naszej oferty korzystają zarówno duże firmy jak i jednoosobowe działalności gospodarcze, skutecznie sprzedając swoje produkty i usługi. Mamy atrakcyjne ceny uzależnione od wielkości kampanii reklamowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań naszych klientów.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił naszą ofertę, to proszę o odpowiedź na tego e-maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Rudnik
  tel.: 792-483-331

 3. Dzień dobry,

  oczywiście mam świadomość, że posiadacie już Państwo stronę www. Pomimo tego chciałbym zapytać, czy na obecnym etapie rozwoju biznesu nie są Państwo zainteresowani stworzeniem zupełnie nowej strony www lub sklepu internetowego?
  Strony www starzeją się niezwykle szybko i to zarówno w sensie technologicznym jak i estetycznym. Możliwości Internetu rosną bardziej niż jakiejkolwiek branży – a nowa strona, czy też nowy sklep, to całkiem nowy potencjał.

  Jeśli tak, to proszę o krótką odpowiedź. Skontaktuję się i zaprezentuję szczegóły oferty. Podanie numeru telefonu kontaktowego w mailu – zdecydowanie ułatwi przekazanie niezbędnych informacji.

  Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna cenowo. Potrafimy dostosować się do możliwości i potrzeb małych i średnich firm. Tworzone (od 20 lat) przez nas strony i sklepy www są nowoczesne, wygodne w użyciu, łatwe w obsłudze, bezpieczne i bezawaryjne.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Kamil Rolczyk
  tel.: 792-483-331
  https://www-firmy.pl

 4. Dzień dobry,

  mnóstwo osób nie wierzy, że e-mail marketing to efektywna forma reklamy i… wiele osób popełnia DUŻY błąd. Taka forma reklamy produktów i usług uznawana jest za najskuteczniejszą przez ponad 60% specjalistów od reklamy internetowej.

  Jeśli jeszcze jej Państwo nie wypróbowali, to naprawdę warto to zrobić. Specjalizujemy się w e-mail marketingu i z dużą przyjemnością przedstawię szczegóły oferty. Jeśli chcą je Państwo usłyszeć – proszę o odpowiedź na tę wiadomość (najlepiej podając numer telefonu kontaktowego).

  Zapraszam do rozmowy.
  Anna Sielnicka – tel.: 792-519-647
  ania@sendmails.pl

Zostaw wiadomość

Please enter your comment!
Please enter your name here