Siedziba redakcji Handel w Polsce

Adres do Korespondencji:

Handel w Polsce sp. z o.o.
ul. Peowiaków 94
22-400 Zamość

redakcja@handelwpolsce.pl

Udostępnij
Poprzedni artykułSpólka WP1 z nowym wiceprezesem
Następny artykułNBP zaprezentował banknot 500 zł

11 komentarzy

 1. Dzień dobry,

  w imieniu firmy Shoper, bardzo proszę o dokonanie niewielkiej zmiany w artykule, opublikowanym na podstawie komunikatu przesłanego przez nas w lipcu ubiegłego roku. Link do artykułu:

  http://handelwpolsce.pl/8487-dane-platformy-shoper-sila-adwords-w-e-sklepie.html

  Chodzi jedynie o wycięcie z niego akapitu i śródtytułu dotyczącego sklepu Dehe.pl

  Proponowany nowy kształt tej części tekstu:

  “Shoper Kampanie w DlaGentlemena.pl

  Jak w krótkim czasie osiągnąć wymarzone wyniki pokazuje dlagentlemana.pl. Oferta e-sklepu skierowana jest do nowoczesnych gentlemanów, zwłaszcza tych cieszących się bujnym zarostem. Pomady do włosów, olejki, żele czy brzytwy, oraz wiele specyfików potrzebnych do pielęgnacji brody cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Co w połączeniu z uruchomieniem Shoper Kampanii daje ROAS na poziomie 1283 proc. w ciągu ostatnich 3 miesięcy.”

  Byłbym bardzo wdzięczny za dokonanie korekty tekstu.

  Pozdrawiam serdecznie
  Grzegorz Dzięgielewski
  Profeina

 2. Dzień dobry,

  zdając sobie sprawę z faktu, że pozyskiwanie nowych klientów jest dziś bardzo trudne chciałbym zaproponować Państwa firmie niezwykle skuteczną formę reklamy – kampanie e-mail. Z naszej oferty korzystają zarówno duże firmy jak i jednoosobowe działalności gospodarcze, skutecznie sprzedając swoje produkty i usługi. Mamy atrakcyjne ceny uzależnione od wielkości kampanii reklamowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań naszych klientów.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił naszą ofertę, to proszę o odpowiedź na tego e-maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Rudnik
  tel.: 792-483-331

 3. Dzień dobry,

  oczywiście mam świadomość, że posiadacie już Państwo stronę www. Pomimo tego chciałbym zapytać, czy na obecnym etapie rozwoju biznesu nie są Państwo zainteresowani stworzeniem zupełnie nowej strony www lub sklepu internetowego?
  Strony www starzeją się niezwykle szybko i to zarówno w sensie technologicznym jak i estetycznym. Możliwości Internetu rosną bardziej niż jakiejkolwiek branży – a nowa strona, czy też nowy sklep, to całkiem nowy potencjał.

  Jeśli tak, to proszę o krótką odpowiedź. Skontaktuję się i zaprezentuję szczegóły oferty. Podanie numeru telefonu kontaktowego w mailu – zdecydowanie ułatwi przekazanie niezbędnych informacji.

  Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna cenowo. Potrafimy dostosować się do możliwości i potrzeb małych i średnich firm. Tworzone (od 20 lat) przez nas strony i sklepy www są nowoczesne, wygodne w użyciu, łatwe w obsłudze, bezpieczne i bezawaryjne.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Kamil Rolczyk
  tel.: 792-483-331
  https://www-firmy.pl

 4. Dzień dobry,

  mnóstwo osób nie wierzy, że e-mail marketing to efektywna forma reklamy i… wiele osób popełnia DUŻY błąd. Taka forma reklamy produktów i usług uznawana jest za najskuteczniejszą przez ponad 60% specjalistów od reklamy internetowej.

  Jeśli jeszcze jej Państwo nie wypróbowali, to naprawdę warto to zrobić. Specjalizujemy się w e-mail marketingu i z dużą przyjemnością przedstawię szczegóły oferty. Jeśli chcą je Państwo usłyszeć – proszę o odpowiedź na tę wiadomość (najlepiej podając numer telefonu kontaktowego).

  Zapraszam do rozmowy.
  Anna Sielnicka – tel.: 792-519-647
  ania@sendmails.pl

 5. Dzień dobry,

  reprezentuję firmę, która pomaga przedsiębiorcom zdobywać nowych klientów i promować ich produkty i usługi. Prowadzimy efektywne kampanie e-mail marketingowe, które skutecznie docierają do zainteresowanych odbiorców.
  Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty bardzo proszę o odpowiedź na tę wiadomość.

  Zapraszam do rozmowy.

  Anna Sielnicka – tel.: 792-519-647
  ania@sendmails.pl

 6. Dzień dobry,

  jeżeli Ty sam lub ktoś z Twoich bliskich boryka się z problemami, których źródłem jest kredyt we franku szwajcarskim zaciągnięty kilka lub kilkanaście lat temu, to poświęć, prosimy kolejne 30 sekund na przeczytanie do końca tej wiadomości.

  Wiemy jak pomóc tym, którzy dali się złapać w pułapkę takiego kredytu.

  Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi. Od lat skutecznie reprezentują one klientów w procesach sądowych przeciwko bankom, które udzieliły im kredytu we franku szwajcarskim. To najbardziej rozpoznawalne, najskuteczniejsze i najlepiej zorganizowane kancelarie spośród kancelarii specjalizujących się w takich sporach. Warto również podkreślić, że pomimo bardzo wysokiego profesjonalizmu, ceny oferowanych przez nie w tym zakresie usług należą do najniższych na rynku.

  Pozwól, że pomożemy także Tobie lub Twoim bliskim.

  Jeżeli zgodzicie się Państwo, to chętnie przybliżymy szczegóły naszej oferty. Wystarczy w odpowiedzi na tego maila podać numer telefonu na jaki będziemy mogli w dogodnym dla Państwa terminie zadzwonić.

  Pozdrawiamy serdecznie,
  Zespół Kancelarii Sobota CHF
  tel. 531-288-404

 7. Good day! handelwpolsce.pl

  Do you know the best way to talk about your merchandise or services? Sending messages through feedback forms can enable you to easily enter the markets of any country (full geographical coverage for all countries of the world). The advantage of such a mailing is that the emails which will be sent through it will end up in the mailbox that is supposed for such messages. Causing messages using Contact forms is not blocked by mail systems, which means it is bound to reach the recipient. You’ll be able to send your offer to potential customers who were previously unavailable because of spam filters.
  We offer you to test our service for complimentary. We are going to send up to 50,000 message for you.
  The cost of sending one million messages is us $ 49.

  This message is created automatically. Please use the contact details below to contact us.

  Contact us.
  Telegram – @FeedbackMessages
  Skype live:contactform_18
  Email – make-success@mail.ru

 8. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony www. Proponujemy korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Klos

Zostaw wiadomość

Please enter your comment!
Please enter your name here