efixPodbijaAmeryke

24 maja 2016 roku w Nowym Jorku odbyło się rozdanie nagród Benzinga Fintech Awards, przyznawanych dla najbardziej innowacyjnych rozwiązań w branży finansowej. Ta prestiżowa impreza skupia największe osobistości globalnego rynku finansowego.

EXERIA (exeria.com, Exeria, Arena) – stworzona przez EFIX Dom Maklerski została zwycięzcą w kategorii Finding Alpha, co wolnym tłumaczeniu znaczy Pokonać Rynek.

Możemy być w Polsce dumni z EXERII, która powstała w naszym kraju, a teraz zachwyca się nią kolebka największych firm technologicznych. Na wczorajszej gali, przy stoisku EXERII największe amerykańskie instytucje finansowe spędziły po kilka godzin, a uczestnicy wydarzenia ustawiali się w kolejce, aby oddać swój głos na nasze rozwiązania

powiedział Tomasz Korecki, prezes EFIX Dom Maklerski S.A.

efixPodbijaAmeryke1

Obecny na miejscu Bartosz Wójcik, dyrektor ds. Technologii, chwilę po otrzymaniu nagrody tak podsumował atmosferę:

Jesteśmy w centrum wszechświata, w sercu rynku finansowego i technologicznego i jesteśmy najlepsi. Wszyscy biją nam brawo i chcą nas.

Świat EXERII składa się z programu Arena służącego do prostej i intuicyjnej budowy i testowania robotów wykorzystywanych przez inwestorów giełdowych, serwisu społecznościowego exeria.com, w którym użytkownicy wymieniają się swoimi i pomysłami oraz programu EXERIA do kontrolowania i uruchamiania robotów.

Krystian Juchacz, project manager EFIX DM:

Zwycięstwo w konkursie to przede wszystkim docenienie pomysłowości i ciężkiej pracy całego zespołu. Nasza technologia zrewolucjonizuje rynki finansowe, dając inwestorom możliwość zdobycia przewagi dzięki rozwiązaniom jakie oferuje EXERIA. EXERIA jest otwarta dla wszystkich. Wystarczy wejść na stronę exeria.com.

Redakcja Handel w Polsce
Źródło PAP
Zdjęcia: efixdm.pl

{relatednews}