gieldaDlaWarszawy mini

Lech Janerka i Les Tambours du Bronx zagrają dla mieszkańców i gości Warszawy. Giełda Papierów Wartościowych zaprasza na koncert, który zainauguruje cykl inicjatyw pod hasłem „Kapitalna Warszawa”.

Już 17 sierpnia na dziedzińcu Centrum Bankowo Finansowego wystąpią legendarny francuski zespół perkusyjny „Les Tambours du Bronx” oraz Lech Janerka, którego w Polsce nie trzeba przedstawiać. Muzyce będą towarzyszyły wizualizacje i pokazy świateł.

gieldaDlaWarszawy Janerka

 Lech Janerka

 

Widowisko zainauguruje cykl działań pod hasłem: „Kapitalna Warszawa”, które Giełda wraz z innymi uczestnikami rynku kapitałowego przygotowują dla mieszkańców stolicy. Koncert realizujemy wspólnie z NYSE Euronext, na co dzień strategicznym partnerem GPW w obszarze technologii i biznesu, z którym warszawska giełda wdrożyła w ostatnim czasie jeden z najnowocześniejszych systemów transakcyjnych na świcie – UTP.

Inicjatywa „Kapitalna Warszawa” ma zwrócić uwagę mieszkańców stolicy i jej gości na rynek kapitałowy, który odgrywa w życiu Warszawy znaczącą, aczkolwiek zbyt mało zauważalną rolę. Koncertem chcemy podziękować za to, że jesteśmy częścią tego fantastycznego miasta i podkreślić, że chcemy je współtworzyć także w innych wymiarach niż tylko rynek kapitałowy. – powiedział Adam Maciejewski, Prezes Zarządu GPW i inicjator pomysłu.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Ambasador Francji i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Patronują nam m.in. Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa, Instytut Francuski i Akcjonariat Obywatelski.

gieldaDlaWarszawy 1

gieldaDlaWarszawy 2

gieldaDlaWarszawy 3

 

Koncert rozpocznie się o godz.18.00 na Dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego przy Rondzie Charlesa de Gaulle’a. Wstęp jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje na temat imprezy „Giełda dla Warszawy” znajdują się na stronie: www.gpw.pl/wydarzenia